Zatravňovací dlažba VD800+ 80x60x6cm

Informace o zboží z internetového obchodu www.nejlevnejsiploty.czPlastová zatravňovací dlažba - odlehčená
standartně - šedá
uvedena cena za 1ks
pro 1m2 nutno 2kostek


Kód zboží: 18601

Cena
232,- Kč
( 191,74 bez DPH )


Detailní popis

Je vyrobena z TRAPLASTu, který svými vlastnostmi určuje její nesporné přednosti. Těmi jsou zejména tloušťka (pouze 40–60 mm), která minimalizuje před pokládáním nutné zemní práce a nízká hmotnost, která je 4x nižší než u betonu. Ta snižuje náklady na dopravu, pracnost i fyzickou zátěž při vlastní pokládce. Dlažba nenavlhá, proto v létě neodebírá zeleni tolik potřebnou vláhu a zatravněné plochy jsou opravdu zelené. V zimě pak nepřemrzá, ani nepraská. Snadná opracovatelnost umožňuje přesně vytvářet i náročné okrajové tvary, např. kolem kanalizačních šachet, uzávěrů vody, sloupů veřejného osvětlení apod.

Dlažba je ideální pro zpevnění příjezdových cest, dvorů, ale i parkovišť a odstavných ploch. Dlažba splňuje odpovídající ČSN a díky své pružnosti je ještě pevnější než dlažba betonová.

  • Váha 12,6kg

Barevné provedení a stálost
Barevné výrobky jsou probarveny ve hmotě,nicméně mohou obsahovat jinobarevné skvrny
do plochy 1 cm2. Jednotlivé výrobky se mohou,stejně jako v případě přírodních materiálů od sebe mírně barevně odlišovat.Účinkem povětrnostníchvlivů dochází u výrobků TRAPLASTu™ ke změně jejich původního zbarvení do světlejších odstínů,tzv. patině
.
Tyto barevné zm
ěny nemohou být předmě
tem reklamace.
Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.nejlevnejsiploty.cz/zbozi/2310/